سفره عقد فرنیک

سفره عقد فرنیک کار خود را از سال 1388 به شکل فعلی خود آغاز نمود و مجرب ترین افراد را در هر زمینه به همکاری دعوت نماید .اکنون این موسسه با مدیریت خانم اسکندریان و نیک آیین افتخار آن را دارد که آمادگی خود را جهت تشریفات(گل آرایی.طراحی و تزیین سفره عقد عروس از صفر تا صد.تزیین خنچه.سفره شب یلدا.میز نامزدی)ها ، جشنها و مهمانی ها اعلام می نماید .

درباره سفره عقد فرنیک

ارائه دهنده بالاترین و بهترین خدمات سفره عقد و مجالس در بهترین باغ ها و عمارت ها و ویلاها

سفره عقد

تشریفات فرنیک

سفره عقد

به دلیل اختلاف سلیقه مشتریان در انتخاب سفره عقد مناسب مراسم خود اقدام به جمع آوری چندین سفره عقد سنتی و مدرن نمودیم و انواع سفره عقد با تنوع در چیدمان وگل آرایی و مناسب هر نوع سلیقه و بودجه را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

میز نامزدی

تشریفات فرنیک

میز نامزدی

جشن نامزدی جشنی است که پس از نامزد شدن برای اعلام نامزدی و آشنا شدن با بستگان یکدیگر برگزار می شود.  جشن نامزدی می تواند از یک میهمانی خانوادگی خصوصی تا یک مراسم باشکوه و مجلل و با حضور تعداد زیادی میهمان برگزارشود.

خنچه

تشریفات فرنیک

خنچه

انتخاب مدل خنچه عقد شیک و زیبا برای همه دختر خانم های جوان که قصد ازدواج و عروسی دارند از اهمیت زیادی برخوردار است و اغلب ترجیح می دهند خنچه سفره عقد خود را از بین جدیدترین و به روزترین مدل ها انتخاب نمایند.

مراسم جشن تولد

تشریفات فرنیک

مراسم جشن تولد

برگزاری جشن تولد با دیزاینهای خاص و سورپرایزهای به یاد ماندنی یکی از فعالیتهای گروه تشریفات پارت است . دیزاینها و منوهای بی نظیر تشریفات فرینک جهت مراسم جشن تولد از 1 تا 100 سالگی میتواند این جشن را برای یک عمر در خاطر شما ثبت نماید.

سفره شب یلدا

تشریفات فرنیک

سفره شب یلدا

بنا بر رسم و رسومات ما ایرانیان در شب یلدا خانواده داماد برای عروس هدیه می برند و معمولا تکه ای طلا, دسته گل به همراه شیرینی و هندوانه تزیین شده و سبدی از میوه های رنگارنگ و تزیین شده و مقداری آجیل و شکلات می برند.

گل آرایی

تشریفات فرنیک

گل آرایی

گل آرایی و شمع آرایی مراسم در چند سال اخیر جزو لا ینفک مراسمهای نامزدی و عروسی گشته است.تیم گل آرایی و دیزاینرهای حرفه ای فرنیک برای گل آرایی و دیزاین و هر چه باشکوه تر نمودن مراسم های شما در کنار شما خواهد بود.

ما اینجا هستیم تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید

از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید

تماس با ما