نمونه کار سفره عقد فرنیک

کلیه ی خدمات سفره عقد، از سفارش تا دیزاین و اجرا

“یک جلد قرآن مجید یا همان کتاب خدا را به‌منظور تایید وصلت از جانب خدا بر سر سفره عقد می‌گذارند و برای طلب برکت الهی آن را بالای جانماز و جلوی آینه قرار می‌دهند. ”

تزیینات و تشریفات قرآن مجید, سفره عقد فرنیک

“آینه یکی دیگر از اجزای سفره عقد و از اجزای ضروری سفره عقد می‌باشد. آینه را در صدر سفره عقد و رو به عروس و داماد قرار می‌دهند تا عروس و داماد با نگاه کردن به آن دلشان نسبت به یکدیگر صاف و زلال شده و زندگی سعادتمندی داشته باشند.”

تزیینات و تشریفات آینه, سفره عقد فرنیک

“از دیگر تشریفات سفره عقد تزیینات و تشریفات شمعدان می باشد. شمعدانها در دو طرف آینه قرار می‌گیرند و روشنایی شمعهای آن در هنگام خواندن خطبه عقد، نشان‌دهنده آرزوی گرمی و روشنایی در زندگی عروس و داماد است.”

تزیینات و تشریفات شمعدان, سفره عقد فرنیک

“جانماز نیز یکی از اجزای سفره عقد است که در سفره گسترده و بر روی آن مهر و تسبیح قرار می‌دهندو نشان‌دهنده گواهی زوجین به پایبند بودن به اصول دین اسلام است.سفره عقد فرنیک”

تزیینات و تشریفات جانماز, سفره عقد فرنیک

طراحی سفره عقد فرنیک

در سفره اجزای مختلفی است که نشان‌دهنده برآورده شدن آرزویی برای عروس و داماد است. ازجمله؛ قرآن مجید، آینه، شمدان، جانماز، کاسه نبات، نقل و سکه، تخم‌ مرغ، فندوق، گردو و بادام، نان و پنیر، گل میوه، عسل و کله قند می باشد. که شرکت های ارایه دهند سفره عقد خدمات کلی با سطح کمی و کیفی متفاوت ارایه می  نماید.گروه طراحی سفره عقد فرنیک اجرای انواع سفره عقد کلاسیک و مدرن متناسب با دیزاین کلی مراسم عقد ، شمع آرایی و نور پردازی اختصاصی اتاق عقد .

  • تزیینات و تشریفات قرآن مجید

  • تزیینات و تشریفات آینه

  • تزیینات و تشریفات شمعدان